Blog

2022 En Güzel Koltuk Takımı Önerileri Hangileri?

2022 yılının gelmesi ile beraber insanlar ev dekorasyonunda değişiklik yapmaya başlamıştır. Ev dekorasyonunda yapılan değişiklik en çok oturma odalarını etkilemektedir. Oturma odası ya da salon içerisinde kullanılan güzel koltuk takımı modelleri aşağıda anlatılmıştır. Bu modellerden yardım alarak hem oturma odanızı 2022 yılına göre dizayn edebilir hem de bu odalarınızda hoş bir estetik yakalayabilirsiniz.

Barcelona Koltuk Takımı

Barcelona Koltuk Takımı

Soft tonlardan gelen sakinliği hem koltuk hem de kanepelerine yansıtan Barcelona Koltuk Takımı sizleri büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Soft tonlar sayesinde romantik geçişlere sahip olan bu ürün, oturma odalarınıza iyi gelecektir. Siyah ve beyaz gibi iki farklı tonun bir arada kullanıldığı bu ürün, peluş yastıklar ile desteklenerek hoş bir kombin ortaya çıkarmıştır. Modelde yer alan parçaların ayakları metal ile kaplanmış olup parlak bir renge sahiptir. Kapitone detaylar ya da el işçiliğine yer verilmeyen modelde olabildiğince modern bir tarz yakalanmıştır.

Infiniti Koltuk Takımı

Beyaz ve siyah iki kanepenin bir adet gri berjer ile desteklendiği Infiniti Koltuk Takımı ile oturma odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Modelin sırt kısımlarında chester modelden ilham alınarak tasarlanan baklava desenlerine yer verilmiştir. Ürün üç parçadan oluşmakta olup bu parçaların her birinde gri ayak detayları kullanılmıştır. Hem berjerde hem de kanepelerde kullanılan süngerler oturma konforu açısından yüksek dansite değerine sahiptir. Modelde yastıklar peluş olarak tasarlanmış olup özgün bir hava yakalanmıştır.

İstanbul Koltuk Takımı

Kahve tonlarına hâkim olan İstanbul Koltuk Takımı sizlerin idealist bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlayacaktır. Takım içerisinde iki adet berjer ve iki adet ikili kanepeye yer verilmiştir. Kanepelerin kol kayma alanları ve alt kısımları ahşap renk geçişlere sahiptir. Hem kanepelerde hem de iki berjerde kol koyma alanlarında sünger kullanılmıştır. Bu durum kişilerin kanepeye otururken kolların rahat etmesine neden olacaktır. Kanepede yer alan süngerler ekstra rahatlık sunmaktadır. Minder kısmı geniş olan koltuk takımı ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır.

Lexus Koltuk Takımı

Koyu renk tonlarına sahip olan Lexus Koltuk Takımı özellikle geniş salonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Takımın üzeri kadife kumaş ile kaplanmış olup yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu yumuşak yapı sizlere oturum rahatlığı sunmaktadır. Kanepelerin parlak siyah ve berjerin de açık kahve tonuna sahip olduğu bu üründe metal yüksek ayak tasarımına yer verilmektedir. Yüksek ayak tasarımı temizlik yapılır iken sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Lexus Sarı Koltuk Takımı

Sarı, yeşil ve kahve tonunun yakaladığı mükemmel uyuma yaşam alanlarınızda yer vermek ister iseniz bu ürün tam size göredir. Kolay temizlenebilen ve su tutmayan bir kumaş yapısına sahip olan üründe kadifemsi bir görünüm hâkimdir. Modelde yer alan kanepelerin sırt detayları dikişler ile desteklenmiş olup sırtınızın rahat etmesini sağlayacaktır. Lexus Sarı Koltuk Takımı koleksiyonunda kullanılan ayaklar parlak metal görünümüne sahiptir.

Barcelona Mavi Koltuk Takımı

Rahat bir oturum ile şıklığı buluşturan Barcelona Mavi Koltuk Takımı sizleri hoş görünen bir odaya davet etmektedir. Farklı renk seçenekleri ile kolay bir şekilde kombin yapılabilecek krem rengi bu takımda yer almaktadır. Ayrıca modelde mavi tonu da kullanılmıştır. Modelde yer alan sırt detaylarındaki geçişler sizlerin rahat edebilmesi için tasarlanmıştır. Evlerinize bu modeli satın almayı düşünüyor iseniz gri renge sahip duvarlar ile ve saksılar ile kombin yaparak kreatif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lizbon Koltuk Takımı

Lizbon Koltuk Takımı

Zamansız olarak bilinen gri rengi ile donatılmış Lizbon Koltuk Takımı içerisinde tekli berjere ve kanepelere yer verilmiştir. Metal ayaklar ile desteklenerek tasarlanan bu takımda süngerler sizlere oturum konforu sunacaktır. Modelde yalnızca oturulan alanda kullanılmayan süngerler hem sırt detaylarında hem de kol detaylarında kullanılmıştır. Bu modeli yalnızca kanepe olarak değil yatak yaparak da kullanabilirsiniz. Bu sayede oldukça kullanışlı olarak sınıflandırılabilen ürün, gri bir orta sehpa ile kullanılabilmektedir.

Zen Koltuk Takımı

Zen Koltuk Takımı minder kısımlarında bordo, sırt kısımlarında ise gri renk ile donatılmıştır. Üründe 2022 yılı trend listesinde yerini alan gold ayaklar kullanılmıştır. Bu nedenle koltuk takımını bir orta sehpa ile kombin yapmak ister iseniz altın ayaklara sahip orta sehpa tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir