2022 En Moda Köşe Takımı Koleksiyonları Neler?
Blog

2022 En Moda Köşe Takımı Koleksiyonları Neler?

Özellikle son yıllarda favori listesine dâhil edilen köşe takımları hem şık hem de zarif görünümü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu nedenle farklı markaların kreasyonunda köşe takımları için ayrı birer alan oluşturulmuştur. Salon ve oturma odası gibi sık zaman geçirilen yerlere ek olarak mutfakta ya da holde de tercih edilebilen bu ürün, genel olarak rahatına düşkün insanlar tarafından tercih edilmektedir. Üretilen modeller arasında en fazla satın alınan L köşe takımı modelidir. Metrekare olarak küçük odaların daha kullanışlı olarak dekore edilmesi sırasında L köşe takımlarından yararlanılmaktadır. Özellikle modern tarzdan hoşlanan ve evinde yeni bir koltuk takımı arayışına giren insanlar L köşe takımı alabilmektedir. Sizler için derlenen farklı köşe takımları modellerine aşağıdan ulaşabilir ve evinizi daha kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Barcelona Köşe Takımı

Barcelona Köşe Takımı

Beyazın soft tonlarını içerisinde barındıran Barcelona Köşe Takımı sizlere modern bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Takım içerisinde bir adet L koltuk, 1 adet berjer ve 1 adet de soft orta sehpaya yer verilmiştir. Takım içerisinde yer alan kanepe ve berjerde metal görünümlü ayaklar hakimdir. Takım tamamen rahatlık üzerine oluşturulmuş olup kol detaylarında süngerlere yer verilmiştir. Takım içerisinde hem koltuk hem de L kanepede sırt detayında iplik geçişler hakimdir. Bu geçişler sayesinde koltuğa oturduğunuz zaman sırtınız rahat edecektir.

Barcelona Köşe Koltuk Takımı Konforu

Barcelona Köşe Koltuk Takımı satın alarak yaşam alanlarınızın oldukça konforlu olduğuna tanık olabilirsiniz. Farklı renkte aksesuarlar ile kolay uyum yakalayan bu modelde evin genel havasını etkileyecek bir aura mevcuttur. Modelin kanepe ve koltuklarında yer alan minderler geniş olup sizlerin rahat oturabilmesini sağlayacaktır. Modelin bu denli rahat olması kumaşının yapısına, düzgün olarak kaplanmasına ve gereksiz herhangi bir çıkıntıya sahip olmamasına bağlıdır.

Barcelona L Koltuk Takımı Kumaşı

Barcelona L Koltuk Takımı satın alarak yaşam alanlarınızda kullanışlı bir dizayn yaratabilirsiniz. Bu modelde yer alan kumaş birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Bu sayede uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilmektedir. Üründe kullanılan kumaş sade bir renge sahip olup üzerinde herhangi bir desen yer almamaktadır. Bu durum sizlerin gözlerinizi gereksiz yere yormaya engel olacak ve daha rahat dinlenebilmenizi sağlayacaktır.

Siri Köşe Takımı

Siri Köşe Takımı

Kahve tonları ve zamansız grinin bir araya gelerek ortaya çıkardığı bu tasarım tam olarak geniş ailelere hitap etmektedir. L olarak tasarlanan köşe takımında hem açık kahve hem de koyu kahve tercih edilmiştir. Köşe takımı genişleyebilen yapısı ile 6 kişinin rahat bir şekilde sığabileceği bir forma bürünmektedir. Siri Köşe Takımı satın almayı düşünen kişiler bu takımı geniş odalarında açık renk duvarlar ve yeşil tonunda bir kilim ile kombin yapabilmektedir.

Siri Köşe Koltuk Takımı Konforu

Siri Köşe Koltuk Takımı rahatlığı ile adından söz ettiren bir yapıya sahiptir. Şık bir görünüme sahip olan takım bu şıklığı sağlar iken konforda da ödün vermemektedir. Takımda yer alan minderler dansite değeri bakımından rahat bir oturum sunacak seviyeye sahiptir. Koltukta kullanılan kumaşın yumuşak olması da konfor seviyesini artırmaktadır. Koltuğun kaplanış biçiminin ve koltukta gereksiz çıkıntılara yer verilmemiş olmasının da koltuk rahatlığına etkisi vardır. Koltuk tasarımı incelendiğinde kolçak ve kanat kısımlarının rahat oturum için ideal bir yüksekliğe sahip olduğu görülmektedir. Ayrıca dikiş kısımları da hassas olarak birleştirilmiştir.

Siri L Koltuk Takımı Kumaşı

Siri L Koltuk Takımı minderlerinde ve sırt kısımlarında kullanılan kumaşın cinsi, koltuk takımının kalitesini doğrudan etkilemektedir. Koltuk takımını yalnızca bir yıl için değil uzun süreli bir kullanım için satın alıyor iseniz mutlaka kumaşına dikkat etmelisiniz. Siri Koltuk Takımı’nda yer alan kumaş birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kumaşın kolayca temizlenebilen yapısı sayesinde temizlik esnasında gereksiz bir zaman kaybına neden olmamaktadır. Takım üzerinde yer alan kumaş rengi ve kumaş yapısı standart olup kişiye özgü tasarım ya da seçim yapılamamaktadır. Koltuk takımında yer alan kumaşın sade tasarımı, farklı eşyalar ile kullanılmasına olanak tanımaktadır. Takımı kombin yapmak ister iseniz desenli bir tablodan ya da farklı desenlerde bir halıdan yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir