Blog

2022 Yenilikçi Fikirleri ile Oturma Odalarınızı Donatın

Oturma odaları dekorasyonu söz konusu olduğunda akla ilk olarak büyük mobilyalar gelmektedir. Bu mobilyaların arasında duvar ünitelerinde kanepelere kadar pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Duvar ünite seçimi yapılır iken diğer mobilyalar ile ne ölçüde uyum sağladığına bakılmaktadır. Oturma grubu satın alınırken ise bakılması gereken şey renk uyumudur. Kanepe ve berjerin rengi oturma odanızın duvar ve fayans rengi ile uyumlu olmalıdır. Kanepelerin minder yapısının konforlu olması gerekmektedir. Ayrıca hem berjer hem de kanepelerin sırt detaylarında ergonomik bir tasarım yer almalıdır. Bu sayede hem kendiniz hem de aile büyükleriniz rahat bir şekilde zaman geçirebilecektir. Aşağıda rahatlığı ile ön plana çıkan birtakım oturma grubu modelleri yer almaktadır. Bu modellerin her biri 2022’nin yenilikçi dünyasından yararlanılacak elde edilmiştir. Modelleri inceleyerek istediğiniz stilde bir oturma odaları yaratmaya hemen başlayabilirsiniz.

Barcelona Soft Koltuk Takımı

Barcelona Soft Koltuk Takımı

Barcelona Soft Koltuk Takımı evlerinize soft tonların yumuşaklığını getirmektedir. Kanepelerinde ve berjerinde yer alan rahatlık sizleri etkisi altına alacaktır. Modelde yer alan sırt çizgileri sırtınızın sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Modelde yer alan kol koyma detayları sünger ile kaplanmış olup sizleri rahat ettirmek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu alanlar, kenarlara doğru genişletilebilen bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede koltukta uyumak ister iseniz sizlere geniş bir alan ortaya çıkacaktır. Kanepelerin bir tanesi siyah bir kumaş ile, diğer ise krem bir kumaş ile kaplanmıştır. Berjerde ise krem rengi kumaş hakimdir. Berjeri dinlenmek istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Infiniti Chester Koltuk Takımı

Chester model koltuk takımlarında ön plana çıkan ilk detay, baklava dilimleridir. Hem sırt hem de kol detaylarında yer alan baklava dilimleri, sizler için özgün bir tarz ortaya koyacaktır. Uzaktan bakıldığında şıklığından ödün vermeyen koltuklar, yakından da oldukça konforlu görünmektedir. Dışa doğru bombeli oturma minderleri oturum sırasında bacaklarınızı kavrayarak vücut boşluklarınızı doldurmaktadır. Bu sayede koltuklar üzerinde uzun saatler kalabilirsiniz. Infiniti Chester Koltuk Takımı sayesinde hayatınıza yeni bir renk kazandırabilirsiniz. Takımın berjeri zamansızlığı yansıtması amacı ile gri bir kumaşla kaplanmıştır. Takımda yer alan koltuklardan biri beyaz, diğer ise parlak siyah renge sahiptir.

İstanbul Kahve Koltuk Takımı

Koyu renk ya da açık renk kahve ile koltuklarınızda modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle salon ya da lobi gibi alanların şık görünebilmesi için kullanılan koyu kahve, asil bir stil ortaya koyacaktır. Modellerde çifter sırt minderi kullanımı, sırtınızı rahat ettirmek amacı ile düşünülmüştür. İstanbul Kahve Koltuk Takımı içerisinde yer alan her parçanın ayak kısımları parlak bir renge sahiptir. Aynı renk tonunu sehpada da görebilirsiniz.

Lexus Siyah Koltuk Takımı

Siyahın asil duruşunu kadifenin rahatlığı ile bir araya getirerek ortaya koyan bu ürün sizleri etkisi altına alacaktır. İş yerlerinizde ya da misafirlerinizi ağırlamak isteyeceğiniz alanlarda kullanılabilen bu ürün ekstra rahat süngerlerden imal edilmiştir. Süngerlerin rahatlığı vücudunuzu saracak ve sizlere keyifli bir oturma deneyimi sunacaktır. Lexus Siyah Koltuk Takımı içerisinde hem siyah hem de kahve kumaş kullanılmıştır. Kahve açık tonda olup berjeri kaplamaktadır. Modele ait berjer, u şekline sahiptir.

Lizbon Canlı Koltuk Takımı

Lizbon Canlı Koltuk Takımı

Evlerinde sıradan renkleri görmekten sıkılan insanlar için bu model oldukça iyidir. İdeal fikirlerden esinlenerek hazırlanan bu modelde ilkbaharın güzelliğine tanık olabilirsiniz. Hardal, yeşil ve bordo gibi renkleri bünyesinde barındıran bu model, parlak gümüş ayaklara sahiptir. Modelin gümüş ayakları hem uzaktan hem de yakından oldukça estetik görünmektedir. Hardal rengi ile evlerinize ayrı bir enerji katabilirsiniz. Romantikliğin simgesi haline gelen bordo, oturma odaları mükemmel bir görünüm ortaya koyacaktır. Lizbon Canlı Koltuk Takımı ile aradığınız özgün renkleri bir arada bularak mükemmel bir oturma odası kombini yapabilirsiniz.

Zen Bordo Koltuk Takımı

Bordo rengin ihtişamını oturma odalarınıza yansıtmak istiyor iseniz Zen Bordo Koltuk Takımı tam size göredir. Kırmızının koyu tonlarına ev sahipliği yapan bu takım romantik bir oda tasarımı yapmak istediğinizde sizlere yardımcı olacaktır. Altın ayak detaylarına sahip olan bu model 2022’nin önde gelen oturma odası takımları listesine girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir