Gösterişli Köşe Takımları ile Evlerinize Pozitif Bir Enerji Katın
Blog

Gösterişli Köşe Takımları ile Evlerinize Pozitif Bir Enerji Katın

Ev dekorasyonunda söz sahibi olan koltukların ve köşe takımlarının seçimi son derece önemlidir. Köşe takımı seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Köşe takımlarının rahat olup olmaması ya da köşe takımlarının boyutu bu noktalar arasındadır. Köşe takımlarının rahat olup olmamasını anlamak için satın almadan önce ürünü kontrol edebilirsiniz. Hem zemin süngerinin hem de sırt süngerinin rahat olması sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Süngerler ne kadar ergonomik olursa sağlığınıza o kadar çok iyi gelecektir. Süngerlerin ergonomik olmasının yanı sıra kol detaylarının tasarımı da rahatlık açısından önemli bir paya sahiptir. Köşe takımı modeli seçilir iken ayaklarının dayanıklı olup olmadığına da bakılmalıdır. Ayaklarda yer alan renk tonları değerlendirilmeli ve ona uygun bir seçim yapılmalıdır. Aşağıda 2022 kreasyonu içerisine adını yazdırmış bazı köşe takımları yer almaktadır. Bu takımlar içerisinden birini seçerek evlerinize ait bir dekorasyon fikri ortaya çıkarabilirsiniz.

Barcelona Beyaz Köşe Takımı

Köşe takımların renk oldukça önemlidir. Odalara uygun bir renk seçilmesi odaların daha hoş bir dekorasyona bürünmesini sağlayacaktır. Odalarda yer alan renkler genel olarak açık tonlar arasından seçilmektedir. Bunun nedeni krem rengi ya da gri tonlarının odayı daha aydınlık göstermesidir. Barcelona Beyaz Köşe Takımı odalarınızı aydınlık göstermek amacı ile tasarlanmış bir modeldir. Modelde kullanılan minderler ekstra konforlu yapısı ile sırt ve omurga sağlığınızı olumlu şekilde etkilemektedir. Köşe takımının ayak kısımlarında kullanılan metalik renk, 2022 yılında popüler bir konuma gelmiştir. Ayak detayları düz inmekte olup herhangi bir desen yer almamaktadır. Modele ait bir adet beyaz berjer mevcuttur. Berjerler hem tasarım hem de konfor açısından kanepelerden çok daha avantajlı ürünlerdir. Tek kişinin oturması amacı ile üretilen berjerler, rahat bir kol koyma alanına sahiptir. Berjerin sırt kısmı diğer kanepelerden daha uzundur. Bu nedenle başınızı da rahat ettirmektedir. Berjer ve köşe takımının ortasında bir adet orta sehpaya yer verilmiştir. Bu sehpa siyah renge sahiptir.

Siri Ayarlanabilir Köşe Takımı

Siri Ayarlanabilir Köşe Takımı

İnsanlar arasında çok konuşulan Siri Ayarlanabilir Köşe Takımı hem geniş aileler hem de çekirdek aileler için kullanılabilmektedir. Kanepelerin her bir tarafı puzzle parçalarından oluşmaktadır. Parçalardan biri çıkarılarak yerine diğer parça konulabilmektedir. Bu sayede köşe takımı istendiği kadar uzatılabilmektedir. Köşe takımında yer alan renk ağırlıklı olarak kahvedir. Buna ek olarak gri ve turuncu renk tonları da kullanılmıştır. Takıma uyumlu kırlentler sizlerin daha rahat sohbet edebilmesi için tasarlanmıştır. Modelin ayak kısımlarında siyah bir geçiş yer almaktadır. Siyahın uç kısmı parlak bir yapı ile kaplanmıştır. 2022 yılının önde gelen parçalarından biri olan bu koltuk takımı açık renk duvarlar ile kombin yapılabilmektedir. Takımla birlikte yan sehpa ve orta sehpayı da kullanarak aradığınız görünüme erişebilirsiniz.

Bej Köşe Takımı

2022 yılının önde gelen renkleri arasında genel olarak açık renkler yer almaktadır. Açık renk hem oturma odası hem de mutfak için aydınlatıcı bir görünüme sahiptir. Açık renk mobilyalarınızı küçük alanlarınızı daha aydınlık göstermek amacı ile kullanabilirsiniz. Aradığınız konforu ve aydınlatıcı özelliği bej köşe takımı içerisinde bulabilirsiniz.

Krem Rengi Köşe Takımları

Açık renklerin insanlara kazandırdığı pozitif bir enerji bulunmaktadır. İnsanlar koltuk takımlarından ya da yemek masalarından aldıkları bu enerji ile tüm günlerini olumlu şekilde geçirebilmektedir. Krem rengi köşe takımı ile de amaçlanmak istenen şey budur. İnsanlar üzerinde olumlu bir etki yaratan bu model, en minimal alanları bile geniş gösterme konusunda oldukça iddialıdır.

Mat Siyah Köşe Takımları

Siyahın çevreye verdiği asalet mobilyalar üzerinde de söz sahibidir. Siyah rengin estetik duruşu sizleri etkisi altına alacaktır. Mat siyah köşe takımı hem rengi hem de estetik duruşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Takımda yer alan her bir detay 2022 yılına özeldir. Yalnızca 2022 yılında değil diğer yıllarda da odaların en sevilen parçaları haline gelecek bu model oldukça kullanışlıdır.

Kahve Köşe Takımı

Hem genç hem de orta yaşlı insanların severek kullandığı kahverengi, köşe takımlarında da can bulmuştur. Kahve köşe takımı parçalarının her biri oldukça estetik bir görünüme sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir